Tvorba web stránky pre PWG - MI:SU Design

Proworkoutgym.sk

Tvorba web stránky pre fitness centrum v Prešove

Zadanie

Fotili sme a tvorili sme logo aj reprezentačný web pre komplexné fitness centrum v Prešove. Jednou z našich úloh bola aj automatizácia emailových odpovedí pri prihlasovaní sa na kurzy a workshopy, ktoré sú súčasťou jeho mnohých aktivít.

Pri tvorbe vizuálu webu sme využili kombináciu tmavých fotiek a svetlých plôch oživených základnými farbami v rámci obrázkov či grafických prvkov. Web mal svojím vzhľadom aj fontami vyjadrovať silu, pohyb a energiu evokovanú výraznou žltou farbou. Zainvestovali sme do kontrastu a prehľadnosti a tých správnych ilustračných aj skutočných fotiek.

Súčasťou webu je kontaktný formulár a v určitých časových intervaloch aj formuláre umožňujúce prihlásiť sa na jeden z workshopov. Po vyplnení formulára sa dáta odošlú do nášho systému pre emaily a newslettre Mi:Mailu a odtiaľ sa záujemcovi do emailovej schránky dostane správa so špecifikáciou a podmienkami pre zúčastnenie sa školenia. Web dopĺňa aj modul s aktualitami a modul s workshopmi a eventami, odkiaľ sa používatelia môžu na nich prihlásiť.

Máte záujem o podobný projekt?

Please add 8 and 5.