Tvorba web stránky pre interiérové štúdio MK interier+ - MI:SU Design

Mkinterierplus.sk

Tvorba web stránky a profesionálne fotenie pre interiérové štúdio

Zadanie

Web stránka mala vystihovať zameranie biznisu nášho klienta, poskytovať základné a kontaktné informácie a predovšetkým správne odprezentovať prácu interiérového dizajnérskeho štúdia. Celkovej prezentácii spoločnosti sme dopomohli profesionálnym fotením.

Video niekedy prehovára viac než akýkoľvek popis a keďže hlavnou náplňou práce klienta je dizajn, hneď v úvode vám jeho prácu predstaví práve jedno z nich. Dizajnérsky web sme dali do elegantnej tmavej farby a zjednodušili, aby sme nechali vyznieť profesionálne fotografie, na ktorých sme sa taktiež podieľali. Prezentáciu služieb firmy dopĺňajú napr. aj ilustrácie s kreslenými náčrtmi interiérov. Kontrastnú farbu tvorí škoricovo bordová.

Dôležitou interaktívnou časťou webstránky je neustále aktualizované portfólio interiérových dizajnov, ktoré sa dá filtrovať podľa typu nehnuteľnosti. Súčasťou jednotlivých prác v portfóliu je aj galéria a videá. Kontaktovanie interiérového štúdia online sme zjednodušili kontaktným formulárom.

Na základe dobrých skúseností pri zriaďovaní a spravovaní našej webstránky firmou MI:SU Design a ich odborným usmerňovaním pri tvorbe webstránky, môžeme danú firmu vrelo odporúčať.

Martin Kyseľa

CEO
project card image

Máte záujem o podobný projekt?

Please add 4 and 4.