Tvorba web stránky pre pekáreň a kaviareň Letia - MI:SU Design

Pekarenletia.sk

Tvorba web stránky a online marketing pre začínajúcu pekáreň a kaviareň

Zadanie

Odprezentovali sme novootvorenú pekáreň s kaviarňou prostredníctvom webu a sociálnych sietí. Na web stránke sme vytvorili osobitnú sekciu, kde si návštevníci môžu pozrieť všetko ponúkané pečivo a vo väčšom množstve si ho objednať aj online prostredníctvom formulára.

Celkový vzhľad webu je svetlý, no vyvážene ho kontrastujú originálne pôvodné fotky a ilustračné obrázky s tmavšou pekárenskou estetikou. Svojou atmosférou, kolážami aj farbami pripomína príjemnú atmosféru útulnej kaviarne či obchodíka. Web stránku oživuje originál video z pekárne či rôzne animácie a pečivo na "čerstvo" orezaných obrázkoch.

Medzi dôležité funkcionality patrí online objednávkový formulár pre objednávanie pečiva, kontaktný formulár, modul pre zobrazenie a filtrovanie jednotlivých pekárenských produktov podľa druhu pečiva či interaktívna galéria, ktorú sme podľa častí podniku rozdelili na tri sekcie.

S MI:SU Design sme spolupracovali pri vytváraní 2 firemných webov. Využili sme aj služby propagácie webovej stránky a tvorenia obsahu. Milo nás prekvapili prepracované mesačné reporty s odporúčaniami pre nasledujúce mesiace. Veľkou výhodou tejto reklamnej agentúry je „full servis pod jednou strechou“ - od tvorenia web stránok až po programovanie, marketing a reklamu.

BSc. Petra Gállová

asistentka konateľa
project card image

Máte záujem o podobný projekt?

Please calculate 2 plus 4.