Tvorba web stránky pre NORDY - MI:SU Design

Nordy.sk

Tvorba web stránky, tvorba loga, grafický dizajn a tlač pre firmu s montážou dverí a okien

Zadanie

Vytvárali sme firemnú identitu pre firmu NORDY a kartu sme stavili na modernosť, presvetlenosť a dynamiku diagonál. V tomto duchu sa nesú aj všetky grafiky a printové materiály, logo a dizajn webu.

Dominantou vizuálu firemnej identity je príjemná nebesky modrá farba v kombinácii so základnou bielou. Dizajn webu definuje jednoduchá kompozícia a zaujímavé skladanie prelínajúcich sa prvkov oživených skosenými hranami inšpirovaných novým logom. Témou webu bol presvetlený interiér a jeho atmosféra. Presvetlenie okrem obrázkov evokuje efekt svetelného prechodu na všetkých tlačidlách a zaujímavé hover efekty.

Práca klienta je na webe odprezentovaná prostredníctvom interaktívnej galérie. Nesmie chýbať ani kontaktný formulár, ktorý sa automaticky po vyplnení odosiela na mail klienta, či ďalšie zjednodušené cesty pre návštevníkov umožňujúce rýchlejší kontakt.

Ďakujem tímu MI:SU Design za skvelú prácu a prístup. Okrem moderného a prehľadného webu so skvelým dizajnom som veľmi spokojný aj s návrhom loga, folderov, vizitiek a letákov.

Peter Nedeliak

konateľ
project card image

Máte záujem o podobný projekt?

Please calculate 3 plus 4.