Grafický dizajn - MI:SU Design
bg-shape

Mi
Design

Grafický dizajn ušitý vašim potrebám

Služby

Návrh logotypov

Vytvárame unikátne logá, ktoré zanechávajú silný prvý dojem a spoľahlivo vás odlíšia od konkurencie.
01

Obalový dizajn

Oblečieme váš produkt do originálneho obalu, ktorý sa nestratí v regáloch medzi konkurenciou a zvýrazní kvalitu vášho produktu.
02

Firemná identita

Navrhneme všetky prvky vašej korporátnej, projektovej alebo personálnej identity, aby značka pôsobila presne tak, ako to cítite.
03

Návrh letákov a tlačovín

Offline reklame stále neodzvonilo. Len musíte vedieť, ako na ňu. S našimi návrhmi dosiahnete efektívnu komunikáciu s cieľovou skupinou.
04

Návrh firemných prevádzok

Navrhujeme firemné priestory tak, aby odzrkadľovali firemný štýl a prilákali nových zákazníkov.
05

Návrhy webov a aplikácií

Váš web/vaša aplikácia = výkladné skrine vašej značky. Dáme im funkčný a vizuálne príťažlivý dizajn, z ktorého nebudete vedieť spustiť oči.
06

Tvoríme originálny dizajn, ktorý predáva

Tvorba grafiky alebo grafický dizajn je široký pojem, ktorý zahŕňa celú radu špecifických dizajnérskych činností, či už ide o tvorbu loga, firemnú identitu, obalový dizajn, návrh katalógu alebo o čokoľvek iné, čo sa stará o vizuálnu prezentáciu myšlienky. Cieľ majú však všetky tieto činnosti rovnaký: zaujať a splniť svoj účel. Pri tvorbe grafiky sa vždy najprv zamýšľame nad tým, čo chceme dosiahnuť. Firmám a značkám prinášame osobitý dizajn, ktorý je atraktívny, ucelený, profesionálny, a zároveň rešpektuje aktuálne trendy a technické inovácie.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam nielen v oblasti grafického dizajnu, ale aj v oblasti tlače, pre vás vieme zabezpečiť kvalitný výstup v elektronickej aj tlačenej podobe.

Ak hľadáte spoľahlivého partnera pre tvorbu firemných a obchodných materiálov, sme tu! Hovoríme vizuálnym jazykom vašej cieľovej skupiny a tvoríme dizajn, ktorý uľahčuje nákupné rozhodovanie.

 

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu k vášmu projektu

What is the sum of 5 and 5?