Tvorba web stránky pre GlamiDent - MI:SU Design

Glamident.sk

Tvorba web stránky a profesionálne fotenie pre zubnú a estetickú kliniku

70%

miera
interakcii

50%

relácií
z vyhľadávania

Zadanie

Našou úlohou bolo vytvoriť vizuálnu identitu, logo a jednoduchú reprezentačnú webstránku pre novú dentálnu a estetickú kliniku Glami Dent v Prešove. Dôraz sme kládli na jednoduchosť a pojem "glam", ktorého estetiku sme sa snažili zapracovať aj do vizuálu firemnej identity klienta.

Web zubnej kliniky Glami Dent sa drží minimalistického a moderného dizajnu, ktorý prevláda aj v samotnom interiéri kliniky. Základom sú čierno-biele prvky kombinované so zelenou a zlatou farbou doplnené o zelené rastliny, ktorými web odzrkadľuje vizuál interiéru. Našim cieľom bolo vytvoriť prehľadnú a funkčnú stránku, ktorá kopíruje ducha estetiky klienta, a zároveň umožňuje rýchlu orientáciu v jej jednotlivých častiach a jednoduchý prehľad v informáciách.

Dôležitou súčasťou webu sú: navigovaný cenník s popisom služieb, kontaktný formulár a reprezentačná galéria miestností kliniky, ktoré zaujmú nejedného návštevníka. Keďže náš klient taktiež komunikuje a prezentuje sa na sociálnych sieťach, web sme doplnili, okrem množstva interaktívnych prvkov, aj o odkazy na sociálne siete Facebook a Instagram. Taktiež sme ho zabezpečili proti spamom, a to využitím služby reCAPTCHE.

S firmou MI:SU Design máme len pozitívne skúsenosti, navrhli a vytvorili nám celý web na mieru podľa našich predstáv. Rovnako majú na starosti správu webu. Komunikácia a vybavenie požiadavky je vždy rýchle.

MDDr. Ivana Ťavoda

konateľ
project card image
70%
miera
interakcii
50%
relácií z organického
vyhľadávania

Máte záujem o podobný projekt?

Please add 6 and 6.