Tvorba web stránky a eshopu pre Ducati - MI:SU Design

Ducati.sk

Tvorba web stránky pre prezentáciu špičkových motoriek a eshopu s napojením na skladový systém POHODA

Zadanie

Slovenský distribútor nás oslovil s požiadavkou na tvorbu webu a eshopu. Cieľom bolo atraktívne odprezentovať jednotlivé modely motoriek Ducati a zvýšiť predaj merchu.

Nový dizajn eshopu je inšpirovaný oficiálnym webom ducati.com. Keďže ide o eshop distribútora, chceli sme sa držať konceptu. Dizajn je dynamický, využíva korporátne farby a výrazné fotky. V prípade značky Ducati jednoznačne platí, že je ľahké dať e-shopu pekný dizajn, keď máte k dispozícii pekný produkt.

Eshop Ducati.sk je postavený na staršom eshopovom systéme. To mu však neuberá na kvalite. Webová stránka a eshopová časť majú spoločnú administráciu, čo zjednodušuje klientovi prácu. Administrácia zároveň obsahuje množstvo špecifických formulárov určených na získavanie leadov.

Ducati.sk v sebe ukrýva prezentáciu modelov motoriek Ducati, objednávkový formulár na testovacie jazdy a eshopový systém na predaj doplnkov Ducati. Vďaka jednej administrácii celého systému je správa všetkých jeho súčastí veľmi rýchla a pohodlná.

Eshop Ducati.sk komunikuje so skladovým systémom POHODA. Toto prepojenie umožňuje automatickú aktualizáciu cien a informácií o skladových zásobách produktov. Zákazníci tak vždy s istotou vedia, či je daný produkt dostupný ihneď k odoslaniu.

Máte záujem o podobný projekt?

Please calculate 5 plus 7.

Podobné projekty