Tvorba eshopu pre DreamBed - MI:SU Design

Dreambed.sk

Tvorba eshopu s napojením na skladový systém MK SOFT

Zadanie

Slovenský výrobca matracov nás oslovil s požiadavkou na tvorbu eshopu a zároveň B2B shopu pre svojich odberateľov. Podstatné bolo, aby odberatelia videli svoje privátne produkty a produkty značky Dreambed so svojou zákazníckou zľavou. Všetky tieto údaje sa nachádzajú v ekonomickom a skladovom systéme MK SOFT. Zároveň objednávky z B2B eshopu aj internetového obchodu sa musia prenášať do MK SOFTU. Čerešnička na koniec: Zákazníci si môžu dať vyrobiť matrac na mieru a tak sme museli vyriešiť výpočet ceny produktu a tiež prenos atypických produktov do MK SOFTU.

Neodporúčame pozerať si dizajn počas dňa mohol by vám spôsobiť neodolateľnú chuť zdriemnuť si. Ak ste odporúčanie ignorovali tak vidíte, že sme použili svetlé farby, výrazne fotky a vyzdvihli najdôležitejšie časti webu a eshopu. Firemné farby sme skombinovali do čistého flat dizajnu.

Sny sa stávajú skutočnosťou aj vďaka Mi Shopu. Eshopový systém pre ambiciózne firmy, ktoré sa nechcú prispôsobovať. Takto by sme mohli charakterizovať Mi Shop a Dreambed a jeho požiadavky na B2B zónu, atypické produkty, privátne produkty a prenosy.

Eshop sa špecializuje na výrobu matracov na mieru, a my sme pripravili funkcionalitu, kde zákazníci môžu zadať individuálne rozmery matraca. Na základe týchto údajov systém automaticky vypočíta cenu pomocou špeciálneho vzorca. Táto informácia sa následne integruje do objednávky a automaticky prenáša do ekonomického softvéru pre spracovanie a fakturáciu.

Nám dobré známy ekonomický a skladový systém MK SOFT zohral hlavnú rolu v napojení produktov, skladov, cien, objednávok, zákazníkov a zliav. V tomto prípade to bolo komplikovanejšie keďže v eshope vznikajú atypické produkty a tie je potrebné dostať do objednávky v MK SOFTE.

Máte záujem o podobný projekt?

What is the sum of 2 and 2?

Podobné projekty