Tvorba eshopu Perfetto - MI:SU Design

Perfetto.sk

Web dizajn a tvorba eshopu s najchutnejšími talianskymi potravinami

Zadanie

Vývoj projektu Perfetto.sk nebol zďaleka primitivo (jednoduchý). Požiadavka bola zlepšenie vyhľadávania a filtrovania produktov, lepšia stabilita, práca s eshopom a požiadavka na kontinuálny vývoj do budúcna. V polovici projektu, keď sme mali pripravené šablóny prišiel klient s myšlienkou, že bude rebrandovať značku a tak bolo potrebných veľa zmien. S klientom sme sa však zhodli, že keď to máme raz urobiť, tak teraz. Rebranding pripravila agentúra Generations Branding Agency. Z našej strany prišlo zapracovanie zmien v dizajne a práce na Perfetto.sk sa rozbehli.

O nový dizajn Primitivo a následnú úpravu na Perfetto.sk sa postaral náš webový dizajnér Roman. Pôvodný dizajn sa vyčistil, použili sa brandové prvky, zoptimalizovalo zobrazenie a zjednodušil sa objednávkový proces. Roman si dal záležať a vytvoril viac ako 80 návrhov mobilnej a desktopovej verzie a to hovorí za všetko.

Internetový obchod Perfetto.sk poháňa MI Shop - náš eshopový systém. Tvorba eshopu na mieru má pre klienta veľké výhody a to sa ukázalo aj pri projekte Perfetto.sk.

Vypísať celý zoznam funkcionalít by trval dlhšie ako príprava tradičného Panettone. Tu je aspoň malá ochutnávka. Prvým krokom bolo importovať produkty z predchádzajúceho riešenia a vysporiadať sa s atribútmi, ktoré znemožňovali správnu filtráciu produktov. Segment potravín má svoje špecifiká. Zálohové obaly, termoboxy, zvýhodnené balenia alebo tovar pred exspiráciou sú len malá časť toho, čo sme museli vyriešiť. Pripravili sme modul na API prepojenie s Ecomailom a tiež rozšírenie o webhooky, aby bolo možné zákazníkom posielať meninové a akciové kupóny. Navyše špecifické požiadavky pre veľkoobchodnú časť sú len predjedlom toho, čo kontinuálnym vývojom chceme dosiahnuť.

Eshop je napojený na skladový a ekonomický software MK-SOFT, kde sa posielajú objednávky a zároveň sa sťahuje sklad. Taktiež je napojený na platobnú bránu Global Payment. Automatizované objednávanie dopravy a zmena stavu objednávky ušetrí veľa času vo vybavovaní objednávok. Vychytávkou je napojenie na platbu Bitcoinom.

S firmou MI:SU Design sme začali spolupracovať po odporúčaní spoločného známeho. Potrebovali sme vylepšiť a zefektívniť naše online podnikanie. V začiatkoch sme nevedeli čo očakávať, pretože online priestor je komplikovaná oblasť a veľmi veľa ľudí/firiem sľubuje veľa, ale sľuby neplní - to sa o MI:SU Design povedať nedá. Veľmi milo nás prekvapili profi prístupom, znalosťami, snahou riešiť a dokončiť rozpracované úlohy.

Jozef Polák

konateľ
project card image

Máte záujem o podobný projekt?

Please add 3 and 3.

Podobné projekty