Cebra - Eshop a prezentačný web pre dodávateľa doplnkov výživy a nápojov - MI:SU Design

Cebra.sk

Eshop pre výrobcu a predajcu nápojov a doplnkov výživy s napojením na MK SOFT

79,4%

nárast
tržieb

4

mesiace
návratnosť investície

Zadanie

Cebra sa zaoberá predajom nápojov a doplnkov výživy. To si vyžadovalo zmeny na základe legislatívy. Keďže firma Cebra používa ekonomický a skladový systém MK SOFT bolo nutné prepojenie so skladom a import produktov.

Cebra predáva hlavne produkty pre športovcov a tomu sme prispôsobili aj dizajn eshopu. Čierna a modrá farba, dynamické prvky a prehľadný eshop je kľúčom k úspechu.

Kvalitný eshop potrebuje silný základ, na ktorom môže eshop rásť. Tento silný základ poskytuje Mi Shop - náš eshopový systém. Špecifické požiadavky súviseli hlavne so zálohovaním.

Na eshope Cebra.sk bol kladený dôraz na prezentáciu vlastných produktov a taktiež na distribúciu produktov, kde je Cebra výhradným distribútorom. Na novo a na mieru sme implementovali modul na zálohové a doplnkové produkty, ktoré sa pri sortimente používajú. Zálohy je možné nastaviť ako jednotlivým produktom, tak aj celým kategóriám. Eshop využíva vo veľkom aj darčekové produkty pri objednaní väčšieho množstva tovaru.

Cebra.sk je napojená na skladový a ekonomický software MK SOFT. Prenášame z neho produkty, sklady, ceny a posielame do systému objednávky. Na základe zmenených stavov v MK Softe sa mení stav objednávky v eshope a zákazníkom sa odosielajú notifikácie. Samozrejmosťou je napojenie na kuriérske služby a platobnú bránu.

So spoluprácou s MI:SU Design sme veľmi spokojní. Vrelo odporúčame využiť ich profesionálne služby.

Mgr. Branislav Červenický

konateľ
project card image
79,4%
nárast
tržieb
+12000
predaných
produktov
4
mesiace návratnosť
investície

Máte záujem o podobný projekt?

Please add 2 and 2.

Podobné projekty