Tvorba eshopu pre Dentonet - MI:SU Design

Dentonetsro.sk

Internetový obchod napojený na skladový a ekonomický software MK SOFT

Zadanie

Aj v oblasti zdravotníctva sa digitalizácia posúva neustále dopredu. Kto chce byť na vrchole, musí inovovať a neustále zlepšovať svoje služby a automatizovať procesy. Preto sme s naším dlhoročným klientom Dentonet, s. r. o. pristúpili k redizajnu web stránky a zmene eshopovej platformy. Tvorba eshopu na mieru poskytuje výhody, vďaka ktorým sme mohli posunúť online predaj danej spoločnosti na vyššiu úroveň.

Čistý dizajn a stomatológia idú k sebe. Pri dizajne eshopu sme zvolili svetlé farby doplnené o výraznú fialovú a tyrkysovú, ktoré sú súčasťou korporátnej identity spoločnosti. Počas tvorby dizajnu sme v jednom z návrhov využili výraznejšie farebné spektrum pre jednotlivé kategórie, no klient si však nakoniec vybral konzervatívnejšiu verziu. Neubralo to však na atraktivite ani na prehľadnom zobrazení eshopu.

Eshop Dentonet.sk je vytvorený na našom eshopovom systéme MI Shop. Tvorba internetového obchodu na mieru poskytla klientovi voľnosť. Vďaka tomu bolo možné eshop prispôsobiť jeho požiadavkám a nie možnostiam eshopovej platformy.

Po analýzeaktuálnej verzie eshopu a tiež analýze konkurencie sme navrhli prepracovať filtrovanie produktov. Vyžadovalo si to pridanie jednotlivých parametrov k produktom na strane klienta a ich následnú úpravu. Filtrovanie a prechádzanie produktov sa vo výsledku sprehľadnilo a zákazníkom sa uľahčil výber produktov. Vzhľadom na špecifický sortiment sme u vybraných produktov implementovali funkciu vyžiadania ceny, kedy sa produkt nedá priamo objednať, ale najprv je zákazníkovi necenený.

Prepojenie eshopu s MK SOFT uľahčuje prácu s produktmi a objednávkami a poskytuje zákazníkom aktuálne informácie o dostupnosti. Spoločnosti Dentonet to šetrí čas a znižuje chybovosť, keďže databázu produktov je potrebné aktualizovať len na jednom mieste. Ďalšou výhodou je práca s objednávkami, ktoré sú viditeľné spolu bez ohľadu na to či ich vytvoril obchodný zástupca, alebo či daná objednávka prišla z eshopu. Takéto praktické prepojenie uľahčuje prácu a znižuje prípadné chyby.

Ďakujeme MI:SU Design za skvelú spoluprácu. S redizajnom sme spokojní, eshop je prehľadný a vizuálne príťažlivý. Taktiež veľmi oceňujeme zlepšenie filtrovania produktov, prehľadnosť a zjednodušenie nákupného procesu pre zákazníka.

Ing. Alexandra Sidor

obchodný riaditeľ
project card image

Máte záujem o podobný projekt?

Please add 4 and 8.

Podobné projekty