Aredo - MI:SU Design

Aredo

Systém na správu a vybavovanie výrobných objednávok

Zadanie

Aredo sa zaoberá výrobou striekaných nábytkových výrobkov. Doteraz používali na správu objednávok Excel a rôzne prepojené tabuľky. Keďže počet dát sa zvyšoval, práca s tabuľkami sa stala neefektívna a zdĺhavé otváranie im komplikovalo čoraz viac prácu. Ďalšou obavou bola strata dát. Naša úloha bola vytvoriť administráciu na správu objednávok a rôznou úrovňou prístupov. Keďže sa projekt rieši agilným štýlom programovania odovzdávame ucelené použiteľné časti a pokračujeme v kontinuálnom vývoji.

Keďže v tejto fáze pozostáva projekt len z administratívnej časti, customizovali sme prostredie a upravili štýly, aby zodpovedali korporátnej identite Aredo. Aktuálne sa zameriavame na funkčnosť systému a front end plánujeme riešiť až v ďalších fázach projektu.

Eshop Aredo.sk sa špecializuje na výrobu striekaných dvierok na mieru, pričom na webstránke majú konfigurátor, kde si zákazník môže navoliť dvierka podľa svojich potrieb. Pre zákazníka sme pripravili objednávkový systém, ktorý vie dáta spracovávať a ďalej s nimi pracovať, tak aby bolo možné pohodlne a rýchlo vybavovať takto špecifické požiadavky klientov. Systém naďalej rozširujeme a postupne pridávame nové funkcie, ktoré umožnia úplnú automatizáciu objednávkového procesu a zadávania do výroby.

So spoločnosťou MI:SU Design spolupracujeme na tvorbe firemneho systemu. S ich prácou a prístupom sme veľmi spokojni! Prinášajú efektívne riešenia, sú dostatočne rýchli a flexibilní. Pohotovo reagujú na prípadné zmeny v projekte, sú spoľahliví a ochotní vnímať naše potreby. Jednoznačne odporúčam!

Marián Baláž

externy konzultant - procesy a strategicky rozvoj
project card image

Máte záujem o podobný projekt?

What is the sum of 4 and 3?

Podobné projekty