Vizitky za akciovú cenu - MI:SU Design

Vizitky za špeciálnu akciovú cenu

Využite ponuku a odlíšte sa originálnymi vizitkami s farebnými hranami

Informácie o akcii

Odlíšte sa vizitkami s farebnými hranami s technológiou MultiLoft! Kvalitná tlač a atypická hrúbka papiera robia každú vizitku originálnou. MultiLoft umožňuje spojiť tri vrstvy papiera trvalo bez lepenia. Na výber máte 9 farebných výplní pre strednú časť vizitky. Stačí si vybrať farbu hrany a my vám pripravíme jedinečné vizitky, ktoré budú obdivovať všetci!

Máte záujem o vizitky za akciovú cenu?

Potrebujete grafiku?
Please add 1 and 8.

Pripravte si vizitku v rozmere buď 90 x 50 mm alebo 85 x 55 mm a dostanete vizitky v celkovom rozmere 94 x 54 mm alebo 89 x 59 mm. Môžete si vybrať z niekoľkých farieb výplní - ecru, žltá, oranžová, ružová, fialová, tyrkysová, pastelová zelená, zelená a čierna. Vaša vizitka nesmie obsahovať orezové značky. Osobitné súbory je potrebné posielať vo formáte pdf.

Správne pripravený súbor by mal mať rozmery 89 x 59 mm. Formát pred odrezaním je formát po odrezaní zväčšený o spad, ktorý tvorí 2 mm z každej strany vizitky. Vnútroný okraj tvorí 3 mm z každej strany vizitky a ide o oblasť, v ktorej by nemali byť podstatné informácie ako text alebo logo.