Rebranding po 25 rokoch - MI:SU Design

Rebranding po 25 rokoch

Kategória
Naša práca

V našej agentúre sme mali česť spolupracovať s výnimočnou spoločnosťou v strojárskej oblasti, ktorá sa po 25 rokoch na trhu rozhodla pre redizajn a modernizáciu svojho podnikania. Spoločnosť REGADA, s ktorou sme pracovali na zmene vizuálu a  tvorbe novej web stránky, sa stala príkladom toho, ako odvaha k zmene môže posunúť firmu vpred.

Zmena, ktorá vychádza z podstaty

blog-img

Prvým krokom v procese bol dôkladný prieskum a pochopenie hodnôt, štruktúry produktov a procesov, ktoré sú pre REGADU kľúčové. Zistili sme, že ich staré logo a dizajnneodrážali ich súčasné trendy a ambície do budúcnosti. Po konzultáciách s vedením sme sa rozhodli pre radikálnu zmenu, ktorá bude reflektovať moderné trendy a technologický pokrok v odvetví strojárstva.

 

Nové logo - Symbol inovácií a spoľahlivosti

Nové logo REGADA nie je len zmenou, ale skutočným odrazom ich identity. Zvolili sme dynamický, štylizovaný symbol, ktorý kombinuje moderný dizajn so silným dôrazom na spoľahlivosť. Farba bola aktualizovaná na sofistikovanejší odtieň modrej, ktorý evokuje spojenie s technológiou a profesionálnosťou.

blog-img
blog-img

S novým logom prišla na rad aj nová webová stránka a eshop.  Zákazníci tak získali prehľad v širokom portfóliu produktov spoločnosti REGADA. Stránka bola navrhnutá s ohľadom na prehľadnosť a jednoduchosť navigácie, aby návštevníci ľahko našli potrebné informácie o produktoch a službách. Eshop bol integrovaný tak, aby zákazníci mohli jednoducho a intuitívne nakupovať online.

Redizajn web stránky a tvorba eshopu

 

Dizajn manuál a korporátna Identita

Aby sme zabezpečili konzistentnosť vizuálu všetkých materiálov, vypracovali sme pre REGADA nový dizajn manuál a korporátnu identitu. Každý detail, od farebných schém a typografie po grafický štýl, bol starostlivo navrhnutý s cieľom posilniť jednotný a profesionálny dojem značky.

 

blog-img

 

Výsledok: zmena, ktorá sľubuje úspech

Dnes môžeme s hrdosťou povedať, že spoločnosť REGADA je pripravená na novú éru. Ich nový vizuálny štýl a digitálna prezentácia v podobe webu a eshopu reflektujú ich inovačný prístup a pohľad do budúcnosti. Sme radi, že sme mohli byť súčasťou tohto procesu a veríme, že spoločnosť REGADA bude pokračovať vo svojom úspechu s novým vizuálom, ale tradičnou kvalitou, pre ktorú sú vo svete známi.

Napísal Miroslav Suchár CEO

Miro sa pohybuje v oblasti reklamy, tvorby webov a marketingu už viac ako 18 rokov. Začal ako dizajnér a tvorca webov. Z neustálym sa zvyšujúcim počtom projektov rozširoval MISUper tím a tiež ponuku produktov a služieb. Popri práci sa venuje rodine a svojim trom dcéram. Navyše aktívne športuje a preteká. Dôležitá je preňho efektivita - tak stíha skĺbiť všetky svoje aktivity.