2019-05-20 08:37

Založiť si firemný účet na Google plus?

seo nadpisy

Pokračujeme v sérii o sociálnych sieťach. Dnes sa pozrieme na sociálnu sieť Google plus. Naozaj potrebuje Vaša firma aj účet na Google plus? 

S otázkou, či by firma mala mať aj účet na Google plus sa občas stretávame. Google plus je veľmi nešťastný pokus o sociálnu sieť od Google.  Priemerný používateľ Google+ strávi mesačne na tejto sieti menej ako 7 minút, pričom na Facebooku viac ako 6 hodín.

Ešte pred pár rokmi sa profil na sociálne sieti Google plus používal na zlepšenie pozícii vo vyhľadávaní. Obsah, ktorý tam užívatelia dávali sa okamžite indexoval. Avšak medzi bežnými používateľmi sa táto sociálna sieť vlastne nikdy neujala a je dávno mŕtva. Samotná spoločnosť Google sa ju v blízkej dobe chystá vypnúť. Nestrácajte preto čas pridávaním príspevkov na Google plus a radšej sa viac zamerajte na Facebook.

V prípade ďalších otázok nás neváhajte kontaktovať. Radi Vám so založením účtu pomôžeme a môžeme pre Vás vypracovať publikačný plán alebo spravovať Váš účet. A Vy ušetrený čas môžete venovať svojmu biznisu.

Ísť späť

III.časť: Vyberáme sociálnu sieť pre firmu. GOOGLE+
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK