MI:SU Design

Výkonnostné online kampane/ PPC

PPC / REKLAMA NA INTERNETE / REKLAMA V GOOGLE / VYTVORENIE KAMPANE
Výkonnostné online kampane/ PPC

Dobre cielená PPC kampaň je najefektívnejšia reklama.

PPC reklama je jedným z najrýchlejších spôsobov, ako sa dostať na prvé stránky vo vyhľadávačoch. Dobre cielená PPC kampaň s lákavým obsahom a príťažlivým spracovaním, je najefektívnejšia reklama. Obľúbená je najmä pre pomer cena a zásah cieľovej skupiny.

Dobre nastavená online kampaň je často efektívnejšia ako reklama v TV či billborad. Takáto reklama je omnoho lacnejšia pretože platíte len za reálny výsledok - najčastejšie za kliknutia na odkaz. Okrem kampaní AdWords pre vyhľadávač Google, sme doma aj v kampaniach na sociálnych sieťach. Ešte pred spustením kampane urobíme analýzu vašej cieľovej skupiny.

Kampane sú veľmi dobre merateľné. Dáta sú pre nás na prvom mieste, preto kampane priebežne vyhodnocujeme. Môžeme tak kampaň optimalizovať už počas jej trvania. Vďaka tomu vám prinesieme čo najlepší výsledok za čo najmenšiu cenu.

Reklamu navrhujeme tak, aby si ju ľudia nielen všimli, ale aj na ňu klikli a dostali sa tak na vašu webovú stránku. Výkonnostné kampane sú efektívnou formou ako propagovať svoju firmu. Veľmi efektívne sú aj bannerové reklamné kampane. Je to vlastne najstaršia forma reklamy na internete a dodnes v imidžovej reklame nenašla zastúpenie. Hlavnou výhodou týchto kampaní je to, že platíte len za kliknutie na banner, prípadne fixnú sumu na základne počtu zobrazení banneru.

Bannerová reklama je tak v pomere cena - výkon jedna z najvýhodnejších. Všadeprítomná bannerová reklama mala negatívny vplyv na ľudí a docielila tzv.: bannerovú slepotu. Napriek tomu sú bannerové reklamné kampane stále výkonné. Potrebné je len zvoliť vhodný banner. Určite viete, že vizuálne príťažlivé veci predávajú a preto vám s grafickým návrhom banneru radi pomôžeme. Vytvoríme ho tak, aby nebol agresívny a neobťažoval vašich zákazníkov. Zároveň zaujal a prilákal ich kliknúť na reklamu.

Naši grafici majú s tvorbou bannerov bohaté skúsenosti. Radi vám pripravia banner, ktorý pritiahne pozornosť.

Zaujali sme Vás?

Napíšte nám a my Vám radi poskytneme viac informácií

Aký je súčet 1 a 8?
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK