MI:SU Design

Tvorba web stránok

WEB DIZAJN / REDAKČNÝ SYSTÉM / PREŠOV
Tvorba web stránok

Funkčnosť a originálny dizajn web stránok

Vedeli ste, že až 47% užívateľov opustí webovú stránku po 2 sekundách načítania a až 70% Slovákov používa na prehliadanie stránok tablet alebo smartfón? To sú naozaj vysoké čísla. Práve preto sa pri tvorbe webových stránok zameriavame najmä na rýchlosť a responzívnosť webu.

Responzívny dizajn umožňuje prispôsobenie obsahu akejkoľvek obrazovke. V dobe, kedy čoraz viac ľudí používa na prehliadanie internetu práve smartfóny a tablety, je responzívny web nutnosť.

Dávame si záležať aj na dizajne webových stránok. Chceme, aby Vaša stránka pôsobila dôveryhodne a zákazníka zaujala. Všetky weby, ktoré vytvoríme majú jedinečný a originálny vzhľad. Vaša prezentácia na internete dostane profesionálny vzhľad. Vieme, že pre zákazníka je kľúčový čo najlepší zážitok. Ten sa snažíme docieliť webdizajnom, intuitívnym na ovládanie a orientáciu.

Naše web stránky sú postavené na redakčnom systéme, vďaka čomu si budete môcť jednoducho spravovať celý obsah webu. Meníte otváracie hodiny počas sviatkov alebo dopĺňate tovar o nové produkty? Vďaka jednoduchému redakčnému systému si budete môcť pridať na web potrebné informácie okamžite. Zákazníci taktiež ocenia, že na stránke sú novinky a čerstvé informácie. Aktualizovaná stránka zvýši dôveryhodnosť Vášho webu v očiach zákazníka. Prácu so systémom Vám krok po kroku ukážeme. Budete sa cítiť ako webmastri!

Spustením webovej stránky naša spolupráca nekončí. Samozrejmosťou pri dlhodobej spolupráci je poradenstvo, či už so správou stránky, optimalizáciou pre vyhľadávače alebo online marketingom.

Páči sa Vám naša webstránka? Vaša bude lepšia! Napíšte nám.

Zaujali sme Vás?

Napíšte nám a my Vám radi poskytneme viac informácií

Prosím spočítajte 1 a 9.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK