MI:SU Design

Sociálne siete/ sociálne média

MI:SU Design

SPRÁVA FACEBOOK STRÁNKY / NÁVRH STRATÉGIE / GRAFIKA / KAMPANE /PPC
Sociálne siete/ sociálne média

Vybudujte si pozitívny imidž a budujte vzťah s vašimi zákazníkmi

Priemerný človek trávi na sociálnych sieťach takmer hodinu denne, často aj viac. Preto by ste nemali zabúdať na prezentáciu vašej firmy aj na týchto platformách. Radi vám poradíme, aké sociálne siete sú pre váš biznis vhodné.

Pomôžeme vám zlepšiť vaše už existujúce sociálne siete. Urobíme vám analýzu cieľovej skupiny a navrhneme efektívnu stratégiu pre vaše sociálne siete. Spoločne vytvoríme online marketingový plán, ktorý bude efektívny aj ako forma reklamy. V prípade záujmu, vieme správu vašich sociálnych sietí kompletne zastrešiť. Pomôžeme vám vybudovať pozitívny imidž a budovať vzťah s vašimi zákazníkmi.

Najväčšie výhody, ktoré takáto propagácia predstavuje sú priama komunikácia aj okamžitá spätná väzba od vašej cieľovej skupiny. Na základe reakcií na sociálnych sieťach môžete posunúť váš biznis v pred vo všetkých smeroch. Vaši fanúšikovia vám nepriamo pomôžu lepšie nastaviť firemnú identitu a komunikáciu. Zdieľaním a odporúčaním vašu značku posunú medzi ďalších ľudí.

Komunikáciu na sociálnych sieťach nastavíme tak, aby cieľovú skupinu oslovila, zaujala a bavila. Posty na sociálne siete pripravíme tak, aby zapadali do marketingového plánu. Zároveň obrázkovú grafiku ladíme s vašou nastavenou firemnou identitou.

So sociálnymi sieťami ako nástrojom budovania love brandu máme veľmi dobré skúsenosti a myslíme si, že v dnešnej digitálnej dobe by živé sociálne siete nemali chýbať žiadnej úspešnej firme.

Zaujali sme Vás?

Napíšte nám a my Vám radi poskytneme viac informácií

Prosím pripočítajte k 7 číslo 2.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK