MI:SU Design

Kariéra v MI:SU

PPC špecialista|Ponuka práce Prešov|voľné pozície Prešov

 

Si PPČ PPCčkár? Hľadáme ťa!

Čo budeš robiť?

Budeš kráľom našich online kampaní! Budeš ten, ktorý ich nastaví a vyšperkuje, tak aby robili radosť našim klientom. Budeš sa podieľať na tvorbe online marketingových stratégii a spolupracovať s grafikmi. Gro tvojej práce budú tvoriť čísla a dáta. Ale to asi ako king of PPC určite vieš. Veríme, že máš aj videnie do budúcna a budeš aktívne  identifikovať príležitostí a navrhovať zlepšenia. Ako agent by si mal aspoň jedným očkom sledovať nové trendy, aby nám neunikla žiadna príležitosť. Ak budeš mať nápad na zlepšenie a zjednodušenie pracovných procesov naši Ajťáci sú samé uško a už sa tešia na tvoje nápady.

 

Čo by si mal vedieť?

Mal by si plne zvládnuť prípravu, realizácia a manažovanie kampaní v systémoch Google Ads, YouTube, Facebook Business, Etarget pre klientov na Slovensku i v zahraničí. Mal by si byť ppč aj v analýze a vyhodnocovaní dát. Optimalizácia, zlepšovanie výkonnosti a analýza by mal byť tvoj otčenáš. Preto by ti nemalo byť cudzie ani DataStudio a samozrejme Analytics.

 

Vzdelanie a prax

Úprimne, tvoj titul  nás nezaujíma. Zaujíma nás tvoja šikovnosť, výsledky a prax. Šplhneš si u nás certifikátom od Google alebo aj iným z odboru PPC. Navyše sa potešíme, ak máš nezastaviteľnú chuť ďalej sa učiť. Nebudeme ťa brzdiť. Radi ťa v tom podporíme.

 

Aká bude tvoja odmena?

Money, money, money... Plat nastavíme tak, aby si bol spokojný a nezabudneme zohľadniť tvoje skúsenosti. Viac skúseností = viac peňazí. Navyše odmeníme, ak si šikovne odvedieš svoju prácu.

 

Okrem toho…

Pracovať môžeš na TPP alebo živnosť. Chápeme že výskyt PPCčkára je zriedkavý a preto neočakávame, že si z Prešova. Nevadí nám to. Vieme si nájsť systém práce. Môžeš pracovať iba home office, ale ak chceš, radi ti pripravíme útulné miesto aj u nás v kancelárii. Prípadne môžeš robiť aj aj. Akokoľvek ti to vyhovuje. Komunikovať môžeme cez Google Hangout a podobne. Dôležité pre nás sú hlavne výsledky tvojej práce a nie tvoj výskyt. 

 

Kedy ťa očakávame?

Ihneď

Konečne poriadna ponuka na východe! Tak zbaľ svoje caky - paky a poď domov ;)

Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK