MI:SU Design

Marketingové služby

REKLAMA / MARKETINGOVÝ PLÁN / ANALÝZA KONKURENCIE / SWOT
Marketingové služby

Nájdeme pre vás tú správnu cestu ako preraziť na trhu. Pripravíme pre vás stratégiu, ktorá prinesie svoje ovocie.

Máte malú alebo stredne veľkú firmu a nemáte marketingového pracovníka? Nevadí! Nájdeme vám tú správnu cestu ako preraziť na trhu plnom konkurencie.

Poskytneme Vám komplexné marketingové služby od analýzy, stratégie cez realizáciu kampaní až po nákup médií. Navrhneme komunikačnú stratégiu, ktorá bude v súlade s vašou firemnou identitou. Radi s vami prejdeme celý vás aktuálny stav. Urobíme SWOT analýzu vašej firmy a z analyzujeme konkurenciu. Na základe dostupných dát vytvoríme personifikáciu zákazníka, ktorá pomôže aj vám pri ďalších aktivitách.

Vytvoríme pre vás podrobný marketingový plán. Stanovíme ciele a napíšeme konkrétne kroky s pomocou, ktorých dosiahneme stanovené ciele. Kroky podrobne rozpíšeme a rozplánujeme. S plánom, ktorý pre vás zostavíme, budeme vždy vedieť čo robiť.

Na základe modelu “See - think - do - care” vám pomôžeme pochopiť rozhodovacie procesy zákazníka. Zároveň vám navrhneme konkrétne kroky, ako tieto rozhodovacie procesy podporiť. Poradíme vám, ako si zákazníka dlhodobo udržať a nasmerovať ho k opätovnému využitiu vašich služieb.

V prípade záujmu. vám zastrešíme realizáciu kampaní či realizáciu celého marketingového plánu. Budeme organizovať vami odsúhlasené kroky plánu, sledovať efektivitu plánu a na základe toho ho priebežne optimalizovať. Poskytneme Vám naše skúsenosti a spolu posunieme Váš biznis na vyššiu úroveň. Radi vám poradíme.

Zaujali sme Vás?

Napíšte nám a my Vám radi poskytneme viac informácií

Prosím pripočítajte k 1 číslo 3.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK