MI:SU Design

Internetový obchod - eshop

ESHOP NA MIERU /SPOĽAHLIVÝ WEB/ ECOMMERCE
Internetový obchod - eshop

Eshop, ktorý bude predávať

Z marketingových nástrojov je v dnešnej dobe internet tým najsilnejším. Až polovica ľudí si pred nákupom v kamennej predajni urobí prieskum cez internet. Často pri tom natrafia na eshop, ktorý ich zaujme a rovno nakúpia.

Chcete úspešný eshop, ktorý bude predávať? Máme pre Vás spoľahlivý internetový obchod s vyladeným predajným procesom. Vďaka vlastnému riešeniu vieme prispôsobiť funkcionalitu eshopu Vašim požiadavkám. Taktiež radi upravíme už existujúci eshop tak, aby ustál stúpajúcu konkurenciu a oslovil čo najviac zákazníkov.

Pri tvorbe eshopu dbáme na príťažlivý a funkčný dizajn. Ten prinesie zákazníkovi najlepší zážitok z nákupu. Aby bol eshop funkčný a použiteľný aj pre majiteľa, prepojíme Vám ho s účtovníckym a skladovým softvérom. Máme zvládnuté prepojenie s rôznymi účtovníckymi a skladovými systémami ako je Kros, Oberon, MK Soft, Money... Týmto Vám zrýchlime vybavovanie objednávok a zaručíme aktuálnosť produktov vo Vašom eshope. Radi Vám naprogramujeme aj aplikáciu na mieru podľa Vašich požiadaviek.

Vybudovať úspešný eshop je beh na dlhú trať. Preto po vytvorení eshopu radi pokračujeme v spolupráci s klientom. Eshop tak stále vylepšujeme pomocou SEO optimalizácie, vybudovaním marketingového plánu, či nastavením reklamných kampaní.

Zaujali sme Vás?

Napíšte nám a my Vám radi poskytneme viac informácií

Prosím spočítajte 9 a 8.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK