MI:SU Design

Grafický dizajn

GRAFICKÝ NÁVRH / VIZITKY / KATALÓGY /LETÁKY / LOGO
Grafický dizajn

Vždy dostanete kvalitnú grafiku

Je jedno, či tvoríme vizitku, katalóg alebo billboard vždy dostanete kvalitný výsledok! Máme dlhoročné skúsenosti s tvorbou logotypov, firemnej identity, katalógov, dizajn manuálov, billboardov, letákov, pos-materiálov...

Grafický dizajn je jedným z kľúčov k úspechu značky. Logo a ucelená firemná identita sú jednými z hlavných faktorov, ktoré navonok charakterizujú vašu spoločnosť. Prinášame Vám príťažlivý dizajn zameraný na funkčnosť a cieľovú skupinu.

Pri každom vizuály, ktorý tvoríme sa zameriavame na dosiahnutie požadovaného efektu. Pri logu dobrú zapamätateľnosť, pri katalógu lákavú prezentáciu, ktorá zaručene zaujme. Jedine funkčný a originálny dizajn dokáže osloviť zákazníkov! Tvoríme originálny dizajn, ktorý predáva. Ani pri tvorbe dizajnu nezabúdame na analýzu vašej cieľovej skupiny. Vďaka tomu bude dizajn zauijímavý práve pre kľúčových zákazníkov. Logotypy tvoríme tak, aby boli jednoduché a zapamätateľné. Ak už máte logo, ale potrebujete ho vylepšiť radi vám pripravíme rebranding loga, aby si zachovalo identitu, ale vyhovovalo súčasnej dobe a cieľovej skupine.

Ucelená firemná identita je znakom profesionality firmy. Firemná identita nie je iba logo. Pri tvorbe firemnej identity spolupracujeme aj s marketingovým plánom a analýzou cieľovej skupiny. Firemná identita zahŕňa všetky prvky komunikácie a vystupovania spoločnosti na trhu. Firma tak na trhu pôsobí ucelene a profesionálne. Navyše vyladená firemná identita je dobre zapamätateľná pre zákazníkov. Veď kto by nepoznal farby Google.

Graficky vám navrhneme zaujímavé vizitky, ktoré nezapadnú v peňaženke. Grafický návrh letákov, katalógov či billboardov prispôsobujeme vašej firemnej identite. Radi vám poradíme ako získať zákazníkov a zaujať Vašu cieľovú skupiny správnym grafickým dizajnom tak neváhajte a napíšte nám.

Zaujali sme Vás?

Napíšte nám a my Vám radi poskytneme viac informácií

Prosím pripočítajte k 1 číslo 4.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK