2019-10-22 08:07

Mala by mať Vaša firma Pinterest firemný účet?

twitter

Pinterest je skvelá, inšpirujúca sociálna sieť. Je podobná ako Instagram a teda je pre Vás vhodná, ak viete ponúknuť vizuálne zaujímavý a hlavne inšpiratívny obsah. Ak sa teda nevenujete umeniu, grafike, móde, lifestyle, bývaniu alebo jedlu, táto sieť pre Vás pravdepodobne nebude vhodná. 

Pinterest je skvelý v tom, že výrazne zvýhodňuje najnovšie príspevky. Vaše príspevky sa tak môžu zobraziť vo výsledkoch vyhľadávania a to bez ohľadu na to, aký populárny je váš obsah. Nezabúdajte na to, že aj v prípade Pinterestu je veľmi dôležitá frekvencia zdieľania. Čím častejšie budete pridávať, tým lepšie. Ideálne aspoň každý druhý deň. 

Z Vašej nástenky na Pintereste si môžete vybudovať vlastné portfólio. Nezabúdajte ale na to, že sa vašou tvorbou môžu výrazne inšpirovať ostatné firmy. 

Neviete sa rozhodnúť? Napíšte nám a s výberom sociálnych sietí pre vašu firmu vám pomôžeme. 

Ísť späť

VI.časť: Vyberáme sociálnu sieť pre firmu.Pinterest.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK