2018-12-03 11:51

Výsledok SEO optimalizácie web stránky uctovnictvomd.sk

Po vytvorení web stránky pre pani Demjanovú naša spolupráca pokračovala ďalej a pustili sme sa do SEO optimalizácie. Vzhľadom na podnikateľskýé ciele pani Demjanovej, nám bolo jasné, že v tomto prípade sa musíme zamerať najmä na lokálne SEO. Pani Demjanová má a hľadá klientov priamo z Prešova.

V Apríli sme stránku podrobili analýze on page faktorov, aby sme zistili aktuálny stav webu a odhalili nedostatky. Následne sme tieto problémy odstránili. Zvýšili sme rýchlosť načítania webu. Nakoľko web uctovnictvomd.sk je jednoduchá stránka stále obsahuje málo textu.

Veľmi dôležitou časťou SEO je analýza kľúčových slov. Jedine tak môžeme správne cieliť obsah a poskytnúť užívateľom informácie, ktoré hľadajú. Preto sme vytvorili analýzu konkurencie a analýzu relevancie kľúčových slov k stránke uctovnictvomd.sk.

Na stránke meta popis úplne chýbal. Doplnili sme meta popis a upravili title popisy tak, aby mali správnu dĺžku obsahovali kľúčové slová a tiež lokalitu “Prešov”. Skontrolovali sme najčastejšie používané slová na stránke. Texty sme upravili tak, aby prevládalo základné kľúčové slovo - účtovníctvo a tiež tak, aby bolo pri vyhľadávaní jasné, že sa jedná o Prešovskú službu. Stránku uctovnictvomd.sk sme zaregistrovali do Google My Business. Pre podporu linkbuildingu sme stránku zaregistrovali do online katalógov.

No a výsledok? Po polroku sa web stránka zobrazuje na prvej stránke v Google pri lokálnom vyhľadávaní. Vďaka tomu môže pani Demjanová získavať nových klientov, ktorý hľadajú účtovnícke služby v Prešove.

Ísť späť

Prípadová štúdia: SEO uctovnictvomd.sk
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK