2019-10-07 07:38

Podporujeme neziskovky a začínajúcich podnikateľov

seo optimalizácia

Každý nejak začínal. My to vieme. Rovnako vieme, že prezentácia firmy (ako offline, tak aj online) je v súčasnosti veľmi dôležitá. Preto sme sa rozhodli pomôcť začínajúcim firmám a tiež neziskovkám s obmedzeným rozpočtom a vytvorili akciové balíčky!

MI:SU Design začínajúce firmy podporuje! A tak sme vytvorili 3 akciové balíčky, ktoré sa prispôsobia vašim potrebám a tiež rozpočtu. Snažili sme sa ich urobiť tak, aby každý balíček obsiahol aspoň základ firemnej prezentácie.

 

SMALL BUSINESS

Small business predstavuje základný balíček. Obsahuje tvorbu web stránky, tvorbu loga a vyhotovenie základnej firemnej identity: hlavičkový papier, obálku a v cene je taktiež dizajn a tlač vizitiek v počte 200ks. 

 

STANDARD BUSINESS

Standard business je o čosi väčší balíček, ktorý taktiež obsahuje tvorbu web stránky a tvorbu loga. K tomu vám pribalíme design manuál k vašej firemnej identite a tiež vám navrhneme a vytlačíme 500ks vizitiek! Jedná sa o najobľúbenejší balíček a vôbec sa nečudujeme - je to stredná zlatá cesta pre každého podnikateľa.

 

PREMIUM BUSINESS

Pre tých, ktorí chcú niečo viac máme ešte balíček Premium business. Za akciovú cenu tak získate tvorbu web stránky, tvorbu loga a samozrejme design manuál. Okrem toho vám vyrobíme a vytlačíme 500ks vizitiek a tiež vám vyrobíme a vytlačíme 50ks katalógov. Tento balíček oceňujú najmä firmy, ktoré ponúkajú viac služieb a produktov. 

Je jedno, ktorý balíček si vyberiete - my sa v každom prípade budeme tešiť na spoluprácu. 

 

Ísť späť

Podporujeme neziskovky a začínajúcich podnikateľov
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK