2019-12-19 14:44

MI:News #03

Ako to už pred Vianocami býva, práca hustne a úloh pribúda. Posledné týždne v našej reklamnej agentúre boli naozaj nabité. A tak vám opäť prinášame prehľad toho najlepšieho, čo sa nám podarilo dokončiť. Držte si klobúky! Začíname!

1. kovohuty.sk - Tvorba web stránky a fotenie

Pre firmu Kovohuty, sme pripravili modernú web stránku. Ma redakčný systém, vďaka ktorému može byť obsah webu jednoducho editovateľný a aktualizovaný.  Web má samozrejme responzívny dizajn, pretože vieme, že väčšina ľudí dnes používa na prístup k internetu skôr smartfón a tak je responzivita web stránky veľmi dôležitá.  Stránka je v dvoch jazykových mutáciach slovenskej a anglickej. 

Prácu vo firme Kovohuty sme boli profesionálne nafotiť. Bol to zážitok aj pre našich kolegov a miestami im bolo poriadne horúco. Na web stránke sme tak použili naše fotografie, ktoré webu dodali autentickosť a šmrnc. 

No a čo nemôže na web stránke chýbať? No predsa meď a medená farba :-D


2. dusanholovej.sk - Tvorba webstránky

Pre svetovo oceňovaného prešovského fotografa Dušana Holoveja, sme vytvorili web stránku, ktorá reprezentuje jeho služby produktovej a reklamnej fotografie. Web stránka má redakčný systém, moderný dizajn a je responzívna. Vďaka tomu si ju môžete pohodlne pozrieť aj cez smartfón alebo tablet.   

Po tvorbe webstránky sme sa vrhli na jej SEO optimalizáciu, ktorá momentálne prebieha. S Dušanom Holovejom sme nastavili celú marketingovú stratégiu a tak budeme propagovať jeho osobný brand, jeho prácu, ďalšie projekty a chystané workshopy fotografie.

3. Naša šikovná Majka

Naša šikovná kolegyňa Majka nedávno dostala cenu za dizajn. Vytvorila Kit for an urban kid, ktorého deťom prispôsobený dizajn porotu zaujal. Gratulujeme!

A čo ten Kit vlastne je?  The kit for an urban kid je herná pomôcka pre deti žijúce v mestskom prostredí. Tvoria ju 4 kity, na 4 ročné obdobia. Cieľom je priviesť deti do prírodného prostredia sídlisk a tým napomôcť k ich rozvoju sociálnej zodpovednosti. Na jar majú deti možnosť zasadiť si bylinky, v lete si môžu zahrať hru na stopára v okolí svojej bytovky, na jeseň si zas vytvárajú vlastný herbár a v zime si postavia vlastné vtáčie kŕmidlo a pozorujú správanie vtáčikov. 

Za túto diplomovú prácu získala Národnú cenu za dizajn 2019 v Študentskej kategórii, z čoho sa samozrejme nesmierne teší, no ešte viac ju teší radosť detí, ktoré dostanú kit už tieto Vianoce pod stromček. Dostane Kit aj vaše dieťa? :) 

4. Schneider MBST - webová aplikácia pre prácu so zákazníkmi a pacientmi 

Pre Schneider Health Care Group sme vytvorili aplikáciu, ktorá zbiera udaje z formulárov webu www.mbst-terapia.sk a www.neuro-terapia.sk. Naša webová aplikácia ich transformujú na požiadavky podľa typu terapie a tým výrazne zjednoduší administráciu pacientov a zníži chybovosť. K webovej aplikácii majú prístup pracoviská MBST terapie, Neuro Terapie a konzultujúci lekári a tak sme zvýšili rýchlosť diagnostiky a následnej terapie.

Cez systém  pracoviska vidia údaje o zákazníkovi o jeho zdravotnom stave, jeho lekárske správy, ktoré poskytol, vedia komunikovať so zákazníkom a plánovať termíny terapií.

V prípade Neuro terapie sme aplikáciu rozšírili o modul, ktorý prepája webovú aplikáciu so strojmi po celom Slovensku. Vďaka tomu vedia pracoviská Neuro Terapia vedia ovládať spúšťanie stroja.  Po skončení terapie stroj odošle spätnú správu do našej aplikácie s informáciami o termíne spustenia stroja, dĺžky terapie, kóde pacienta, intenzite a čase ukončenia terapie.

Táto aplikácia jednoducho uľahčuje prácu zamestnancom, zvyšuje prehľadnosť a pomáha pri práci v  call-centre! Na aplikácii stále pracujeme a pripravujeme ďalšie funkcie.

5. Večer reklamy

V našom novom projekte TRISEE, sme urobili prvý event - Večer reklamy. Náš kolega Andrey pripravil pre účastníkov prezentáciu niekoľkých reklám, ocenených v Cannes. Event mal skvelý ohlas a tak a už 17.12. môžete tešiť na jeho pokračovanie. Tento krát to bude večer Vianočnej reklamy. 

6. Audit advice

Novú spoluprácu sme nadviazali aj so spoločnosťou Audit advice. Prvá naša úloha bola vytvoriť dizajn letákov. 

Zadanie bolo: 

1) leták pre stredné školy( konkrétne pre absloventov školy), niečo univerzálne. Jedná sa o to aby mali informácie o personálnej agentúre, ktorá im po skončení školy pomôže s prácou.

2) leták  s názvom "Nastupne k nám, bude to jízda!", chcela by som aby na letáku bola použita električka v súvislosti s tým názvom a aby bolo jasne, že sa jedná o personálnu agentúru. 

Naše grafické oddelenie prijalo tuto výzvu. Navrhy sme moderný dizajn kde sme použili livestylove fotky a výrazné farby. Korporátne farby červenú a sivú doplnili o výraznú žltú a tak zvýšili viditeľnosť letákov. 

Ďalšou našou úlohou bol navrh a tlač zakladača na dokumenty tzv. Foldra. Použité boli korporátnych farieb a kombinácia ostrých tvarov s tenkými zaoblenými čiarami, čím sme dosiahli vyváženú kombináciu grafických prvkov. Čo sme si navrhli to sme sj aj vytlacili. Použili sme 300g papier a matné lamino, ktoré predlžuje životnosť a dodáva foldru zamatový efekt. 

Ak by ste aj vy mali záujem o grafiku alebo tlač od nás kontaktujte nás a radi Vám poradíme. Na koniec našich MI:NEWS 03 by sme Vám chceli zaželať príjemné Vianočné sviatky, prežité z najbližšími a do Nového roku veľa úspechov!

Ísť späť

MI:NEWS 03
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK