2019-10-28 09:29

Čo máme nové alebo MI:News #02

Koniec leta a september nám zbehli naozaj rýchlo. August bol najmä plný dovoleniek, slnka a oddychu. Ale nemyslite si, že sme nič nerobili. Dali dokopy niekoľko väčších projektov a dokonca sme konečne zmontovali aj našu MI:SU kuchynku. A viete čo? Máme novú kolegyňu. Dúfam, že ste pripravený na záplav ďalších noviniek. Poďme na to! 

 

1. creadent.sk - Tvorba web stránky a SEO 

Pre sympatickú Žilinskú pani zubárku, sme vytvorili web stránku, ktorá reprezentuje jej služby v centre Žiliny. Web stránka má redakčný systém, moderný dizajn a je responzívna. Vďaka tomu si ju môžete pohodlne pozrieť aj cez smartfón alebo tablet.   

Po tvorbe web stránky sme sa vrhli na jej SEO optimalizáciu nakoľko v Žiline je naozaj veľká konkurencia. Zvolili sme si viacero kľúčových slov, ale najviac googlené slová sú pre nás samozrejme najdôležitejšie a to sú “zubár žilina” a “stomatológ žilina”. SEO sme pre “zubár žilina” začínali na 49. pozícii a s kľúčovým slovom “stomatológ žilina” sme boli na pozícii 80+ čo znamená, že sme takmer neexistovali. 

Výsledky na seba nenechali dlho čakať a už na konci septembra sme sa v pozíciach krásne posunuli. S kľúčovým slovom “zubár žilina” sme sa dostali na 13. pozíciu a s kľúčovým slovom “stomatológ žilina” na 20. So SEO optimalizáciou pokračujeme a tak si veríme, že prvá stránka na seba nenechá dlho čakať!

Ps.: Zubára sa naozaj báť nemusíte. 

 

2. nizkoenergetickedomy1.sk - Tvorba web stránky a PPC

Pre stavebnú firmu, ktorá ponúka moderné nízkoenergetické domy sme pripravili aj modernú web stránku. Web má samozrejme responzívny dizajn, pretože vieme, že väčšina ľudí dnes používa na prístup k internetu skôr smartfón. Aktuálne programujeme ešte prepojenie aj na partnerský web Z500 - aby sme obom stranám uľahčili vzájomnú spoluprácu. 

PPC kampane na propagáciu nízkoenergetických domov už máme tiež  pripravené a neostáva nám iné, než zaželať firme veľa spokojných klientov, ktorých takto určite získame. 

 

3. aldente.sk - tvorba a programovanie eshopu na mieru

Žiaden Prešovčan viac neostane hladný vďaka eshopu aldente.sk. Objednať si môže jedlo cez web stránku priamo domov!

Eshop má responzívny dizajn, takže si bez problémov objednáte jedlo cez smartfón bez potreby stiahnuť si aplikáciu. Aldente má doprogramovanú funkcionalitu na mieru. Vďaka tomu je aktualizácia údajov rýchla a pohodlná. Jednoduché nahadzovanie denného menu, ktoré si zákazníci následne môžu vytlačiť alebo stiahnuť vo formáte PDF. 

Ďalšou požiadavkou bolo napojenie eshopu priamo na e-kasu. Tu sme nadviazali partnerstvo so spoločnosťou Nine Digit, s.r.o. a použili Portos eKasu. Teraz pri objednávke automaticky tlačíme bloček s objednávkou priamo na ekasu. Navyše sme prepojili kuchyňu s eshopom a tak objednávka pride priamo do kuchyne a kuchári môžu začať ihneď s prípravou. 

Pre donáškarov sme pripravili modul, na kontrolu objednávok a kontolu príjmov a hotovosti. Vďaka tomu si vedia skontrolovať dennú tržbu. Samozrejmosťou je prepojenie na platobnú bránu VUB banky. Nezabudli sme ani za telefonické objednávky a tak pripravili modul rýchle objednávky, kde si personál vie rychlo spracovať objednávku. 

Teraz budeme pokračovať v napojení na telefónnu ústredňu a databázu zákazníkov, čím ešte viac zvýšime rýchlosť a presnosť objednávok.

Ak máte aj vy záujem o podobné riešenie na mieru radi Vám pomôžeme.

 

4. Spustenie softvéru Auton pre pgtgroup.sk

PGT group už zistili silu systému Auton! Teraz majú všetky autá v jednom systéme. Vedia si pridávať nové, predvádzacie a tiež jazdené vozidla. Takto propagujú všetky značky aút, ktoré majú v portfóliu či už Peugeot, Fiat  alebo JEEP. Každý deň im Auton pomáha pri predaji áut a výrazne predajcom zjednodušuje prácu.  

V aplikácii AUTON je jednoduché vytvárať zmluvy, pridávať autá a zdieľať ich jedným kliknutím na portáloch autobazar.sk a autobazar.eu. Webová aplikácia sa skladá z dvoch časti webová prezentácia pre zákazníka a administratívna časť pre predajcov.

PGT Group už výhody systému AUTON poznajú. Teraz môžete spoznať výhody aj vy.


5. Čo nové máme v MI:SU Design?

Konečne sme si našli čas a dokončili kuchynskú linku. Teraz je z kuchynky príjemné miesto, kde si môžeme pripraviť jedlo, kávu a na minútku oddýchnuť! 

Od Augusta k nám chodí pracovať aj štvornohá kolegyňa Ayra. Všetkým nám robí každý deň lepšiu náladu. 

Počas septembra sme sa pustili do ďalšej aktivity. Rozhodli sme sa pravidelne organizovať rôzne eventy v TRISEE coworkingu. Začíname už 24.10. a všetkých vás pozývame! Ísť späť

MI:NEWS 02
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK