2019-08-14 09:35

MI:News 01

Napriek tomu, že leto je považované za uhorkovú sezónu, v júli sa nám podarilo dokončiť a  spustiť niekoľko veľkých projektov. Dnes vám pár plodov našej práce predstavíme. Pohodlne sa usaďte - začíname :)

  1. AUTON 

V júli sme dokončili a spustili náš nový (interný) projekt pre predajcov áut a autobazáry. Táto webová aplikácia má rozsiahlú funkcionalitu. Každý deň pomáha pri predaji áut a zjednodušuje prácu predajcom automobilov. Najväčšou vychytávkou je modul na export dát do registra prevádzkových záznamov vozidla. Vďaka tomu sa predajcovia nemusia báť pokuty za nedodržanie zákona (hrozí pokuta až do 100 000€)

V aplikácii AUTON je jednoduché vytvárať zmluvy, pridávať autá a zdieľať ich jedným kliknutím na portáloch autobazar.sk a autobazar.eu. Webová aplikácia sa skladá z dvoch časti webová prezentácia pre zákazníka a administratívna časť pre predajcov. AUTON budeme aj naďalej rozširovať o nové funkcie a takže sa máte na čo tešiť!

 

  1. POPNEU 

Popneu.sk je internetový obchod na mieru pre predajcu pneumatík a pneuservis Biado. K základným funkciám eshopu pridali naši programátori aj mnohé rozšírenia napr. automatické napojenie na sklady dodávateľov pneumatík, importy interného skladu a cien konfigurátor diskov... Zákazník má tak aktuálne dáta o sklade na prevádzke a zo skladov dodávateľov. Čo si budeme hovoriť, klient si vďaka tomu ušetrí veľa práce a času a  môže sa venovať predaju, nie administratíve. Automaticky tak dostane update o počte kusov a aktuálnej cene pneumatík. Urobili sme aj prvotný import pneumatík, čiže zákazník nenahadzoval produkty na eshop “ručne”.

Ako upraviť ceny na eshope pri takom množstve položiek? JEDNODUCHO! Riešenie, ktoré sme naprogramovali pomôže klientovi jednoducho a hromadne upravovať ceny na eshope. Či už pre jednotlivé značky alebo ročné obdobie (zimné/letné/celoročné). Všetko si upraví rýchlo a aktualizácia cien tak zaberie niekoľko sekúnd. 

V segmente pneumatík je veľmi silná konkurencia. To si uvedomuje zákazník aj my. Preto musíme byť o krok vpred a využiť výhody a potenciál, ktorý pneuservis Biado má. Takže naša práca neskončila, ale práve začala!

 

  1. Neuro Terapia 

Začínať projekt od nuly má svoje výhody, nie sú nastavené obmedzenia a máte väčšiu slobodu pri tvorbe. Tak to bolo aj v prípade Schneider Neuro Terapia, pre ktorých sme pripravili celkovú identitu. Vybrali sme farby, vytvorili výstižné a zapamätateľné logo. Nasledovala tvorba responzívnej web stránky, kde budúci zákazník Neuro terapie nájde potrebné informácie a formulár, cez ktorý sa môže objednať na konzultáciu. V duchu firemnej identity sme navrhli, vytvorili a vytlačili aj všetky tlačoviny a polep stroja.

Naša spolupráca tu však nekončí. Pomáhame so správou facebookovej stránky Neuro terapia a tiež kampane v Google ADS. Momentálne programujeme pre Schneider Neuro terapiu internú webovú aplikáciu, ale o tej si povieme inokedy.

 

  1. Katalógy pre Tarasa Ševčenka

Po úspešnom projekte Byty Nábrežná sa na nás zákazník obrátil aj s ďalším developerským projektom. Keďže ide o maly bytový komplex a polovica bytov je už pred jej vystavbou predaná, nemalo zmysel robiť na to samostatnú stránku. Vytvorili sme tak facebookovú stránku, kde budú všetky potrebné údaje a aktuality o projekty.  Zvolili sme cestu “old school” a to tlačené katalógy. Obsahuju všetky potrebné informácie o nehnuteľnosti a dostanú sa do rúk len potencionálnym záujemcom o kúpu bytu. Developer má k dispozícii aj interaktívny katalóg a tak vie sám určiť jeho distribúciu, či už cez facebook alebo email marketing.

Dúfame, že sa Vám výber našich júlových prác páčil a budete aj naďalej sledovať náš blog. Ak máte aj vy záujem o podobné alebo aj úplne iné projekty kontaktujte nás! Radi sa stretneme na nezáväznej konzultácii a preberieme všetky možnosti.

Ísť späť

MI:NEWS 01
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK