2019-06-03 06:49

Mala by mať Vaša firma Twitter firemný účet?

twitter

Twitter na Slovensku postupne používa čoraz viac ľudí. Je to rýchla a interaktívna sieť. “Tvítujte” o novinkách, komunikujte interakujte so zákazníkmi alebo podobnými firmami.

Jeden príspevok môže mať maximálne 140 znakov. Vytvoriť tweet si bude vyžadovať dávku kreativity, aby zaujal a obsiahol Vašu myšlienku. Tiež je vhodné "postovať" aj niekoľkokrát do dňa. Podeľte sa so zákazníkmi o rýchle aktuality.

Mať Twitter nie je na škodu, ak sú Vašou cieľkovkou mladí, veľmi aktívni ľudia. Navyše firmám aj Twitter umožňuje platenú reklamu, čo Vám pomôže dostať sa k svojej cieľovke ešte bližšie.

Ak nemáte čas venovať sa Twitteru niekoľkokrát denne, túto sieť Vám neodporúčame. Je naozaj dôležité byť aktívny a reagovať rýchlo. V opačnom prípade to môže pôsobiť kontraproduktívne.

Ísť späť

IV.časť: Vyberáme sociálnu sieť pre firmu. TWITTER
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK