2019-04-18 09:16

Založiť si firemný účet na Facebooku?

seo nadpisy

Bezpochýb najobľúbenejšia sociálna sieť Slovákov už čaká na Vašu registráciu. Na Facebooku sú dnes všetky vekové kategórie a medzi nimi určite aj Vaši zákazníci. Vďaka profilu na Facebooku sa im dokážete priblížiť, priamo s nimi komunikovať a postupne si budete budovať povedomie o Vašej firme.

Zdieľajte všetko zaujímavé, čo sa vašej firmy aspoň okrajovo týka a zároveň by mohlo zaujímať aj klienta. Rady, tipy, nápady, novinky, akcie, výhodné ponuky aj príspevky zo života a zákulisia firmy. Ľudia sú prirodzene zvedavý. Nebojte sa zdieľať aj novinky z regiónu, ktoré s Vašou firmou úplne nesúvisia - hlavne ak pôsobíte lokálne a chcete osloviť ľudí v konkrétnom regióne. Máme s tým skvelú skúsenosť!

Ľuďom sa určite pripomeňte príspevkom minimálne 2 krát týždenne. Ak budete chcieť zdieľať novinky Vašej firmy, odporúčame zvoliť ucelenú grafiku. Firme to pridá na zapamätateľnosti aj dôveryhodnosti.

Výhoda Facebooku je v priamej komunikácii so zákazníkom. Môžete reagovať na komentáre alebo odpísať na srpávu. Je to rýchlejšie a "osobnejšie" ako email. Ak zákazník okomentuje Váš príspevok, Facebook bude prirodzene príspevok šíriť aj do okruhu jeho priateľov a ak si udržíte aktivitu publika, aj Vaše ďalšie príspevky budú mať väčší dosah. Zadarmo.

No a ak sa rozhodnete zaplatiť si reklamu, Facebook Vám pomôže veľmi presne zacieliť publikum a reklama bude lacnejšia ako billboard alebo leták v novinách.

Ísť späť

I.časť: Vyberáme sociálnu sieť pre firmu. FACEBOOK.
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK