2020-02-11 13:16

Ako dopadlo SEO pre zubárku zo Žiliny

google shopping na slovensku

Pre sympatickú Žilinskú pani zubárku, sme vytvorili web stránku, ktorá reprezentuje jej služby v centre Žiliny. Po tvorbe web stránky sme sa vrhli na jej SEO optimalizáciu nakoľko v Žiline je naozaj veľká konkurencia. Zobrali sme to naozaj zodpovedne, kľpčovými slovami prešpikovali web a výsledok sa rýchlo dostavil!


V Žiline je naozaj veľká konkurencia zubárov a web stránkami sa to pri googlení “zubár žilina” iba hemží. Bolo jasné, že je pred nami výzva - ale tie máme radi. Zvolili sme si viacero kľúčových slov, ale najviac googlené slová sú pre nás samozrejme najdôležitejšie a to sú “zubár žilina” a “stomatológ žilina”. SEO sme pre “zubár žilina” začínali na 49. pozícii a s kľúčovým slovom “stomatológ žilina” sme boli na pozícii 80+ čo znamená, že sme takmer neexistovali.

Výsledky na seba nenechali dlho čakať a už na konci septembra sme sa v pozíciach krásne posunuli. S kľúčovým slovom “zubár žilina” sme sa dostali na 13. pozíciu a s kľúčovým slovom “stomatológ žilina” na 20.

S pani zubárkou pripravujeme blog a nákup spätných odkazov, čo určite ešte zlepší pozície v Google. Aktuálne náš však teší, že sme s kľúčovým slovom “zubár žilina” dosiahli 8. miesto a teda prvú stránku a kľúčové slovo “stomatológ žilina” má 13. miesto, čo znamená, že prvá stránka sa blíži!

Ak aj vy máte záujem byť na prvej stránke Google, napíšte nám! Sme pripravený vylepšiť Vaše SEO skóre!

Ísť späť

Ako dopadlo SEO pre zubárku zo Žiliny
Používame anonymizované súbory cookie, aby sme Vám poskytli najlepší zážitok z našej stránky a ochránili vaše osobné údaje. Ak budete pokračovať, povoľujete tým prijatie všetkých súborov cookie na stránke spoločnosti MI:SU Design.Viac informácii
OK